Ausyse matomas žmogaus IQ?

Ar pastebėjote, kad vaikai, priklausomai nuo jų lyties, paveldi ne tik vieno iš tėvų veido bruožus, bet ir ausų formą, jų detales. Tikriausiai nežinojote, kad žmogaus mentaliteto potencialą galima nustatyti tik pažvelgus į jo ausis? Nereikia jokių IQ testų, grafoanalizių, kurios, beje, taip pat ganėtinai tiksliai nustato šį žmogaus ypatumą.

Patyrę profaileriai, arba žmogaus elgsenos specialistai žino, kad ši kūno dalis tarsi žmogaus įvairių savybių projekcija. Joje matomos stipriosios, ir, žinoma, silpnosios žmogaus vietos. Jokios magijos, tik genetikos mokslas. Detaliau apie tai diskutuojama seminaruose. Reikia pastebėti, kad tautos patarlė „obuolys nuo obels toli nenurieda“ turi labai gilią prasmę…

Ausys yra išties įdomi žmogaus kūno dalis, auganti visą jo gyvenimą. Štai kodėl senyvo amžiaus žmonių ausys atrodo neproporcingai didelės. Moterų ausys auga ir didėja mažiau nei vyrų. Pažvelkite į vieną aukščiausių intelekto koeficientą turėjusio žmogaus- Nikola Tesla ausis (IQ 160-310). Štai kokios jos buvo šio genijaus jaunystėje ir kaip pasikeitė gyvenimo eigoje iki pat išradėjo mirties.

Ausys nėra tik klausos organas. Jų vidinės dalies dėka žmogus gali vaikščioti, mat ten yra mūsų vestibiuliarinis aparatas, dar vadinamas Eustachijaus vamzdeliu. Būtent jį paveikus alkoholiui žmogus praranda koordinaciją. Pagal ausų formą specialistai gali nustatyti intelektu apdovanotą asmenį bei vidutinybę, kuriai nelemta pasižymėti ypatingais protiniais sugebėjimais- tiesiog gamta pašykštėjo, arba apdovanojo kažkokia kita savybe ar gebėjimu. Įdomu ir tai, kad minėtos teigiamos bei neigiamos savybės matomas net labai jauname amžiuje. Todėl pažvelgus į vaiko ausis galima pasakyti ar jis bus protinga asmenybė ar bukas vidutiniokas. Reikėtų pastebėti, kad nustatant intelekto potencialą dėmesys kreipiamas visai ne į vizualiai estetinę pusę, pavyzdžiui ar ausys atlėpusios ar ne. Kita vertus, yra daug talentingų ir intelektualių, pasaulyje žinomų žmonių, kurių ausys atlėpusios. Šis sąlyginai estetinis trūkumas gan paprastai koreguojamas plastine operacija- otoplastika, kuri visiškai neįtakoja intelekto. Yra kur kas įdomesnių detalių- tai ausų forma. Ausų forma gali parodyti ne tik polinkį į kai kurias ligas bet ir genetinius sutrikimus.

Reikia pažymėti, kad aukštas intelektas negarantuoja sėkmės, lyderystės ar karjeros aukštumų, o užimamos pareigos ne visuomet reiškia, kad žmogus turi aukštą IQ. Štai, pavyzdžiui, JAV prezidentas Dž.Bušas (jaunesnysis) gali pasigirti tik 124 IQ , o jo tėvynainė M.Monro įvertinta 168 IQ, ir tai yra daugiau nei A.Enšteino (160).

Pažvelkite į šią žmonių ausų galeriją. Joje žmonių turinčių aukščiausius IQ vertinimus ir vidutinybių ausys. Vienos ausys pripažintos pasaulyje, kitos tik Lietuvoje, ir nebūtinai savo protų pasižyminčiomis asmenybėmis. Ar sugebėsite atsirinkti protingus ir palikti vidutinybes?