Negatyvūs požymiai nusakantys jūsų būsimo partnerio charakterį

Susipažinus ir bendraujant su jums patinkančiu žmogumi pirmas įspūdis kartais gali būti ir apgaulingas. Jausmai gali kiek aptemdyti blaivų protą ir jus nepastebėsite ne itin malonių naujo draugo ar draugės bruožų, kurie būsimą bendravimą gali paversti nuolatinių nesutarimų ar net skaudaus išsiskyrimo priežastimi.

Vienas dažniausių klausimų, kuriuos tenka išgirsti grafologams “Ar jis/ji rimtai į mane žiūri, ar jam/jai tai tik trumpalaikis nuotykis?”. Neretai vyrus neramina klausimas, ar jo draugė nuoširdi bendraudama, ar jai terūpi jo piniginės storis. Tačiau yra ir daugiau ne mažiau svarbių asmenybės bruožų, galinčių apkartinti bendravimą ar gyvenimą kartu.

Patyręs grafologas patyrinėjęs jam pateiktą žmogaus rašyseną netruks įvertinti pagrindinius jo asmenybės bruožus ganėtinai tiksliai. Mėgėjas, vadovaudamasis tik pavieniais ženklais, apie kuriuos skaitė internete gali suklysti, mat galutinė asmens grafoanalizės išvada padaroma tik apibendrinus dominuojančius požymius rašte. Kuo daugiau įvairių žmogų charakterizuojančių ženklų aptiksime rašte, tuo išsamesnis ir tikresnis jo portretas gali būti pateiktas.

bendravimasToliau pateiksime keletą nepageidaujamų požymių rašysenoje, kuriuos pastebėjus reikėtų suklusti. Jei atrasite tik vieną, tkriausiai nieko baisaus jūsų bendravime neatsitiks. Tačiau, jei surasite keletą, ar net visus paminėtus požymius, verčiau apsisukite ir eikite kiekvienas savo keliu.

Melagis (išsisukinėtojas). Susuktos ir suraitytos ovalios raidės parodo ar žmogus linkęs meluoti ir kokiu mastu jis tai daro. Ovalios raidės rodo asmens komunikavimą, tad “o” ir “a” susukimas viduje nėra geras ženklas. Vidinių suraitytų kilpų dydis ir vieta parodo kokio masto yra meluojantis. Nors daugelis mūsų pateisiname ir praktikuojame “baltąjį” melą, šių požymių mūsų rašte galime nepastebėti, mat jie būdingi patologiniams melagiams, kurie kitaip bendrauti negali, arba priversti tai daryti nuolatos.

melagis

Iššūkių ieškotojas. Smailus „geluonis“ vidurinės zonos raidžių rašyboje, parodo, kad žmogus turi nuoskaudų, susijusiu su stipresniu priešingos lyties atstovu (nebūtinai vyru). Tokiam žmogui bendravimas su stipresniu partneriu- iššūkis. Tačiau perėmęs bendravimo kontrolę į savo rankas, šio tipo asmuo jaučia nuobodulį ir vėl ieško naujo partnerio.

issukk

Sarkazmas. Nėra grėsmingas bruožas, tačiau kombinacijoje su pykčiu ar asmens nepilnavertiškumu, gali paversti tarpusavio sąntykius nepakeliamus. Sarkazmas neretai painiojamas su humoru. Sarkazmo turinčių žmonių humoras kandus, dažnai įžeidžiantis. Sarkazmą rašte charakterizuoja aštrūs horizontalūs „potėpiai“, žr.pav. „t“ brukšnys ar „i“ taškas.

sarkazzz

Dominavimas. Šis požymis dažnai būdingas žmonėms, kurie patys bijo būti nors kiek kontroliuojami. Jei minėtas požymis dar turi ir sarkazmo apraiškų, bendravimas su tokiu žmogumi gal tapti nepakeliamas.

dominav

 

Užsispyrimas. Užsispyrėliai nelinkę nuolaidžiauti ar ieškoti kompromisų. Net žinodami esantys neteisūs, jie gali tvirtai laikytis savo nuomonės, o tai nežada nieko gero tarpusavio sąntykiuose. Dažnai tai nelankstūs, pasižymintys žema saviverte ir nuogastaujantys dėl savo ego asmenys. Kuo platesnė ir labiau išsižergusi apatinė raidės dalis („d“, „t“, „b“), tuo labiau užsispyręs žmogus.

graf uzsispyrrr

 

Žema savivertė. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių požymių, ganėtinai tiksliai nusakančių šią žmogaus savybę. Ir tai yra savybė neigiamai įtakojanti tarpusavio sąntykius. Tokie asmenys bijo nesekmės ir bijo pokyčių, kurie gali atnešti nesėkmę. Tokie žmonės gali patikti silpnom personoms, nes tai kiek pakelia jų savivertę, tačiau retai tokie sąntykiai būna pilnaverčiai. Pilnaverčiai artimi tikrais jausmais grįsti sąntykiai gali būti tik tarp žmonių su pakankamai aukšta saviverte. Grafologijoje šią savybę nusako „t“ raidės rašymo maniera.

savivertt

 

Antisocialumas. Tokia maniera (suspausta) rašoma apatinė kai kurių raidžių dalis parodo žmogaus nepasitikėjimą kitais bei nenorą ar net baimę prisleisti juos arčiau, t.y. būti atviriems. Jie bijo būti emocionaliai įskaudinti. Neretai tai būna didelė kliūtis intymumo sferoje.

antisoc

Ingnoravimas. Tokie žmonės nusiteikę priešingai bet kokiems patarimams ar pamokymams. Neretai toks nepasitenkinimas labiau autoritetingo asmens pastaboms būdingas jauniems maištaujantiems žmonėms.

Dvejopa asmenybė (nepastovumas). Tokių žmonių raštas svyruoja į kairę ir į dešinę net viename sakinyje. Konfucijus apie tokį raštą savo veikaluose rašė: „laikykitės atokiau nuo žmogaus, kurio raštas primena vėjo siūbuojamas nendres“. Tokie žmonės lengvai išvedami iš pusiausvyros emocinių aplinkybių. Nepastovi jų nuotaika, sprendimai, nuomonė ir t.t. Tokie žmonės gali būti labai mieli, lipšnūs, malonūs ir žaismingi. Tačiau, tik tada kai “diena saulėta”… Daugiau apie rašto pasvyrimą.

T-relationship_1653772c

 

 

 

 

 

 

 

Paranoja (jautrumas kritikai). Retai, tačiau pasitaikantis požymis. Kuo didesnė raidės kilpa viršuje, tuo labiau išreikštas šis požymis. Jis apibūdina ne tik asmens jautrumą kritikai, bet ir stiprų poreikį pritarimui ar patvirtinimui.

senskritt

 

Pavydas. Plačiau apie pavydaus žmogaus požymius rašte.

 

Greičiausiai savo rašysenoje rasite bent kelis iš aukščiau paminėtų požymių. Bet tobulėjimui ribų nėra, ypač, jei žmogus sąmoningai to siekia. Grafologų teigimu, kaligrafija bei grafoterapija yra viena veiksmingiausių saves tobulinimo būdų.

 

Parašykite komentarą