Apie grafologiją

rol_web-nTai pirmoji ir, kol kas, vienintelė Lietuvoje svetainė skirta grafologijos mokslui. Čia surasite daug naudingos informacijos, galėsite praplėsti savo žinias apie raštą, grafologiją bei jos panaudojimą savo gyvenime.

Grafologinė rašysenos analizė – unikalus savo tikslumu, operatyvumu ir informatyvumu psichologinės diagnostikos būdas, leidžiantis apibūdinti žmogaus asmenybę.

Grafologija pasaulyje plačiai naudojama versle ir privačiose sferose. Versle – tai daugelyje šalių neatsiejama personalo specialistų darbuotojų atrankoje naudojamų priemonių. Privačiai grafologija kaip sudedamoji žmogaus vertinimo priemonė naudojama psichologų, pedagogų ir pan. Neretai grafologų pagalbos prašo teisėsaugos institucijos, kai norima nustatyti asmens psichologinį portretą.

Kaip raštas atskleidžia asmenybės bruožus?

graphology-fountain-pen

Raštas dažnai apibūdinamas kaip smegenų diagrama. Mokslininkai tyrėjai, dirbantys neurologijos srityje nustatė nervines raumenų reagavimo tendencijas, kurios susietos su specifiniais asmenybės bruožais. Kiekviena asmenybės savybė atspindima tam tikru smegenų neurologiniu modeliu. Kiekvienas smegenų neurologinis modelis sukuria unikalų neuro muskuliarinį judesį, kuris yra vienodas visų asmenybių, turinčių tą pačią savybę. Rašant šie neuro muskuliariniai judesiai atsiranda nesąmoningai. Kiekvienas judesys rašant atskleidžia specifinį asmenybės bruožą.

Skaityti daugiau →

Kiek yra Putino klonų

Panagrinėti šiuo metu vieno nekenčiamiausių žmonių pasaulyje asmenybę paskatino įdomi ir gan keista istorija susijusi su V.Putino parašu. Minėta istorija paskatino prisiminti jau senokai sklandančią teoriją apie V.Putino antrininkus, mat profailingo metodika paremta visos turimos informacijos kritišku analizavimu, ieškant loginių…

Melo anatomija

Ko gero, nesuklysiu teigdamas, kad beveik visi esame melavę. Daugumai ir patiems teko išgirsti melą ar patirti apgaulę. Atlikus tyrimus buvo nustatyta, kad 75% žmonių kasdien meluoja apie 2 kartus. Net 79 % melo pasakoma žvelgiant į akis, o 21%…