Raštas parodo žmogaus polinkį pavyduliauti. Ar tai tiesa?

Pavydas apibūdinamas kaip viena iš žmogaus silpnybių ar trūkumu. Saikingas pavydas mus verčia tobulėti ir siekti geresnių rezultatų, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Lengvas pavydas gali net pakurstyti aistrą. Tačiau praktika rodo, kad žalių akių monstrais vadinami pavydūs žmonės, kupini pykčio, praradę nuovokumą sugriauna savo ir kitų gyvenimus.

Gyvenime dažniausiai sutinkame pavydą, liečiantį asmeninius santykius, t.y. tarpusavio santykiai tarp sutuoktinių ar artimai bendraujančių žmonių. Žmogų užvaldęs patologinis pavydas neretai būna skyrybų priežastimi, kai vienas iš sutuoktinių nuolat „jaučia“, kad jo antroji pusė „neabejotinai“ jam neištikima, turi meilužį ar meilužę. Gyvenimas su nuolat visko pavydinčiu ir įtariu žmogumi tampa tikra kančia kitam, gyvenančiam kartu.

Pavydo apniktos asmenybės dažnai pačios turi asmeninių problemų- nepilnavertiškumas, kaltės jausmas ir pan. Tokie žmonės gyvena nuolatinėje įtampoje, įsitikinę patys esantys apgaudinėjami, seka kiekvieną sutuoktinio žingsnį, telefoninį pokalbį, tikrina telefono pokalbių ir SMS išklotines. Neretai apimti nevilties, griebiasi ir smurto.

pavydas2

Ar galima identifikuoti potencialų pavyduolį ir išvengti ilgalaikių įsipareigojimų bei negaišti savo laiko leidžiant jį su tokiu žmogumi, pažvelgus į jo raštą. Grafologai vienareikšmiškai teigia, kad galima nustatyti ne tik pavydą, bet ir kitus bendrame gyvenime nepageidaujamus asmens bruožus- agresyvumą, maniakinę depresiją, melavimą ir net polinkį į priklausomybes, t.y. alkoholį ar azartinius lošimus. Visame pasaulyje didelę grafologų darbo dalį, be personalo vertinimo srityje verslo subjektams, užima žmonių tarpusavio santykių konsultacijos, tiek prasidedant pažinčiai, tiek pradėjus gyvenimą kartu.

Kokie tie požymiai, padedantys atskleisti pavydą? Pavydaus žmogaus rašte galima rasti dažnai pasikartojančių kilpelių bei susukimų raidės, kuria prasideda žodžiai pradžioje. Šis požymis parodo asmens praradimo baimę. Neretai pavyduolių rašysena ganėtinai smulki, joje galima aptikti ir žemos savivertės ženklų- jie nepasitiki savimi.

pavydo rastas web

 

 

 

 

 

Pavyzdyje grafologo pažymėti požymiai parodantys, kad tekstą parašęs asmuo pavydus (susuktos pirmų raidžių detalės), linkęs susierzinti (specifinė taškų rašymo maniera), turi agresijos požymių (apatinės raidžių zonos rašymo maniera), pasižymi nepastovia nuotaika, žema saviverte ir nuotaikų kaita.

Mes nesiimsime spręsti ar verta tęsti santykius su pavydžiu žmogumi, tačiau tikrai žinome, kad rašte atsispindi daug daugiau mūsų silpnybių, nei mes sugebame paslėpti jas bendraudami gyvai.

Išsamesnę rašto charakteristiką galite užsisakyti.

Parašykite komentarą