S.Jobs’as buvo vadinamas blogu bosu. Ar grafologija patvirtina tai?

Garsusis Steven’as Jobs’as pasižymėjo inovaciniais sprendimais, pakeitusiais pasaulį. Tikriausiai nedaugelis žino, kad kolegų tarpe šis žmogus buvo žinomas kaip agresyvus ir atstumiantis aplinkinius. S.Jobs’o kandumas buvo tiesiog nepakeliamas. Ar jo rašysena bei parašas parodo minėtus šio genijaus bruožus. Žinoma, besidomintiems grafologija, jie tiesiog akivaizdūs.

Tikriausiai krenta į akis tai, kad jo parašas susideda tik iš mažųjų raidžių. Jis aiškiai pasvyręs į dešinę. Akivaizdžiai ištemtos viršutinė ir apatinė zonos parodo, kad tai buvo spavinga asmenybė-intelektas ir emocijos kunkuliavo.

famous-people-signatures-43

Grafologija teigia, kad paprastas parašas/raštas būdingas protingiems žmonėms. S.Jobs’o parašas daugiau nei paprastas. Parašas taip pat parodo, kad šis žmogus mėgo darbus atlikti greitai, staigiai ir neatidėliotinai. Tokiais pat jis vertė būti ir aplinkinius, t.y. savo pavaldinius. Maniera, kuria pasirašęs S.Jobs’as parodo, kad jis buvo energinga asmenybė ir reikalus spręndė panaudodamas galingą spaudimą be kompromisų. Raidžių rašymo maniera būtų tiesiog tinkama parašyti šiuos žodžius, charakterizuojančius S.Jobs’ą: perfekcionistas, nuožmus ir diktatorius. Paprastai, bet labai taikliai…

Rašymas tiesiogiai susijęs su paties S.Jobs’o karjera. Studijų metais Steve’as mokėsi kaligrafijos meno. Nors praktiškai savo dailyraščio įgūdžių Jobsas nepritaikė vadovaudamas „Apple“ kompanijai, bet kaligrafo patirtis pasitarnavo dar tuomet, kai buvo kuriami pirmųjų „Macintosh“ kompiuterių šriftai. Taigi sugebėjimas susieti skirtingus dalykus – svarbi savybė, norint išlaisvinti savo kūrybines galias. Jobsas kartą pasakė, jog kūrybingumas reiškia gebėjimą susieti skirtingus dalykus. Praktiškai ši skambi tezė reiškia, jog patyręs ir platų akiratį turintis žmogus visuomet gali pastebėti dalykus, kuriuos kiti pražiopso. Kai kurie Jobso karjeros momentai puikiai atskleidžia, kaip sėkmingai „Apple“ vadovas sugebėdavo pasiremti šiuo principu.

Koks Jūsų boso parašas? Gal jis panašus į S.Jobs’o? Užsisakykite parašo vertinimą ir sužinosite tiesą apie parašo savininko asmenybę.

Parašykite komentarą