Suprasti D. Šakalienę

Kai nemaža dalis auginančių vaikus Lietuvos tėvelių mintyse kūreno inkvizicijos laužus ir ant jų kepė seimo narę Dovilę Šakalienę, ši seime posėdžių metu save prasmingai realizavo kalėdinių sveikinimų rašyme. O tai yra puiki proga pažvelgti į šios moters asmenybę, remiantis tik jos ranka rašyto teksto fragmentu.

 

 

D. Šakalienė tikrai nėra vadovo tipažas ar tuo labiau lyderis- ji vykdytoja ir vadovaujasi emocijomis, intuicija, o ne protu. Vidutinio intelekto, infantili ir mažai kūrybinga, kadangi tiesiog stokoja fantazijos.Trokšta būti įvertinta, pasižymi gera savikontrole. Tuo pačiu tai socialus, pakankamai lengvai bendraujantis, smalsus ir diplomatiškas žmogus. Ši seimo narė stokoja nuoseklumo, testinumo veikloje bet pakankamai kruopšti. Ištvermės trūkumas lemia tai, kad šis asmuo gali tiesiog nepabaigti to, ką pradėjo. Prasti laiko planavimo įgūdžiai. Politikė greitai analizuoja informaciją ir priima sprendimus, dažniausiai pasikliaudama asmenine nuojauta, bet ne loginiu mąstymu, tad tikėtina, kartais pati nebesupranta ką daro. Nepriklausomo, asociatyvaus mąstymo, tad vadovaujasi savo pačios įsitikinimais, o ne visuotinai priimtinomis normomis.

 

 

 

 

 

 

 

D.Šakalienės labai žema savivertė, t.y. asmuo stokoja pasitikėjimo savimi, ryžto ir drąsos. Svyruojančios raidės parodo, kad tai nuolat dvejojantis ir nuomonę keisti galintis asmuo, o tokiais lengva manipuliuoti. Ši asmenybė jaučiasi nepilnavertiškai ir turi kompleksų dėl išvaizdos, kuriuos greičiausiai turėjo dar vaikystėje.

P.S. Seimo narės grafoanalizė atlikta remiantis grafologijoje naudojamais ojektyviais vertinimo kriterijais ir nėra apmokėta iš D.Šakalienės politinės kampanijos sąskaitos.

Parašykite komentarą