Valstybių vadovų parašai

Kaip pasirašinėja valstybių vadovai.

Fidelis Castro. Kubos lyderio parašas idealiai atitinka jo savininko esybę.

Stipriai išreikštas poreikis būti dėmesio centre ir susireikšminimas. Šis žmogus užsispyręs- ji sunku perkalbėti (pakeisti nuomonę). F.Castro veržli asmenybė, turinti sentimentų ar neišspręstų klausimų praeityje, jis nuolat prie jos grįžta mintyse arba kalbose.

castro

F.Castro parašas

D.Grybauskaite1

D.Grybauskaitė

Dalia Grybauskaitė. Lietuvos prezidentės parašas.

Grafologo komentaras: LR prezidentės parašas veržlus tačiau ar imponuojantis. Šis žmogus paslaptingas, nelinkęs atvirauti visuomenei, rodyti jausmų. Ši asmenybė nuosekli savo veikloje ir linkusi greitai gauti norimą rezultatą ar pasiekti užsibrėžtą tikslą. Tai daugiau vykdytojo nei lyderio-įdėjų generatoriaus parašas. Skubota pasirašymo maniera gali reikšti abejingumą, nenorą skirtį savo laiką supančiai aplinkai, t.y. visuomenei.

D.Grybauskaites parasas

D.Grybauskaitės parašas

 

 

 

 

 

 

LR Prezidentas V.Adamkus

LR Prezidentas V.Adamkus

Valdas Adamkus. Parašas parodo šios asmenybės atvirumą ir paprastumą- savininkas pilnai identifikuojamas. Kiek padidinta (lyginant su ankstesnėmis parašo versijomis) parašo pabaiga parodo šios asmenybės nora išlikti svarbiam. Kai kurių raidžių neužbaigtumas parodo nuovargį, jėgų trūkumą.

 

V.Adamkaus parašas

V.Adamkaus parašas

 

 

 

 

 

 

Vladimir-Putin_4

V.Putinas

Vladimiras Putinas. Šio vieno politiko ir vieno įtakingiausio žmogaus pasaulyje parašas keitėsi kiekviename jo karjeros etape. Šis parašas vienas iš paskutiniųjų, kurį naudoja V.Putinas. Toks parašas rodo, kad pasirašęs asmuo neadekvačiai vertina pasaulį, kuriame gyvena.

putin parasas

 

Dmitry-Medvedev-110412wh

D.Medvedevas

D.Medvedevas. Žmogus vadovavęs didžiausiai pasaulio valstybei. Tačiau ar jis tikras lyderis. Jo parašas parodo tikrą šios personos esybę. Grafologo komentaras: tai nėra tikro lyderio parašas. Šis žmogus daugiau vykdytojas nei lyderis-vadas. Trūksta ryžtingumo, jis nėra užtikrintas savo veiksmais, sprendimais. Diplomatiška ir atsargi asmenybė, pasverianti, apgalvojanti ką reikėtų pasakyti.

medvedev par

D.Medvedevo parašas

 

 

 

 

 

president-obama1

B.Obama

Barakas Obama. Šio asmens parašas itin dažnai aptarinėjamas ir vertinamas grafologų. Stipriai išreikštas ego.

obama parasas

 

george-bush-official-2-370x250

G.Bush

G.Bush’as. Buvęs JAV vadovas. Puikus pavyzdys palyginti raštą ir parašą. Nepastebėsime aiškių lyderio bruožų. Išsiblaškymas ir spontaniškumas su nemaža doze per daug geros nuomonės apie save.george bush j rastas

 

Parašykite komentarą