Asmeniui

grafolGrafologija plačiai naudojama kaip saves bei aplinkinių pažinimo priemonė. Privačioje sferoje grafologija padeda suprasti ir tobulinti save (pačiau apie grafoterapiją), tėvams spręsti galimus nesutarimus su vaikais, sutuoktiniams tarpusavio bendravimo problemas. Kito žmogaus pažinimas svarbus ir pradedant dalykinį bendravimą su nepažįstamu žmogumi- priimant į darbą šeimos personalą. Tai vaikų auklės, namų prižiūrėtojai, valytojos, sodininkai, sargai ir pan. Tobulai parašytas gyvenimo aprašymas ar rekomendacija dar negarantuoja teigiamų ir nepriekaištingų  pasirenkamo žmogaus asmenybės bruožų. Raštas gali atskleisti esmines labai svarbias minėtoms pareigoms savybes: sąžininguma, lankstumą, plepumą, agresyvumą, polinkį meluoti ar išsisukinėti ir t.t. Grafologas net nematydamas kandidato per trumpą laiką gali įvertinti asmens pagrindines savybes reikalingas ieškomai pozicijai.

Visame pasaulyje grafologija dažnai naudojama ir pasirenkant gyvenimo partnerį. Grafoanalizė gali atskleisti pikantiškus, o kartais ir nelabai pageidaujamus kito žmogaus bruožus.

Jaunuoliai pradedantys savarankišką kelią gyvenime, norintys tinkamai reprezentuoti savo asmenybę ir siekti karjeros į grafologus dažnai kreipiasi norėdami tinkamai suformuoti savo parašą (plačiau apie parašo reikšmę). Tobulinti parašą bei raštą vis dažniau nuspręndžia ir brandaus amžiaus žmonės, pasiryžę pokyčiams savo gyvenime ar karjeroje.

Grafoterapija, kaip veiksminga terapinė priemonė, šiandien taikoma įvairaus amžiaus bei profesijų žmonėms, siekiant efektyviai per trumpą laiką koreguoti asmenybės bruožus.

Parašykite komentarą