Ar žmogaus raštas parodo jo seksualumo lygį? Taip!!!

Labai dažnai grafologijos renginių metu, išskirtinai vyriška auditorijos dalis, sužinojusi, kad raštas parodo žmogaus seksualumo lygį, kaip susitarę pradeda kamantinėti kurios iš jų kolegių yra labiausiai seksualios. Gali pasirodyti keista, bet klausimų apie kolegių intelekto lygį, kurį taip pat nustato grafologija, pasitaiko gerokai rečiau.

Taigi, ką seksualaus grafologija įžvelgia žmogaus rašte. Pirmykščius instinktus rašysenoje parodo apatinė raidžių zona. Ji parodo ne tik ar žmogus seksualus, bet ir kokiu fantazijos bei fizinės energijos kiekiu jis gamtos apdovanotas šioje srityje. Ta pati zona atsakinga įvardinant ir kitus ganėtinai žemiškus ir žmogiškus asmens gyvenimo aspektus, pavyzdžiui materialumą. Bet tai atskira tema.

sex rasymas

Grafologija teigia, kad žmogaus rašto raidžių apatinė zona, jos dydis, rašymo maniera, ekspresija ganėtinai tiksliai parodo seksualumo poreikį ir kiek realiai tie poreikiai įgyvendinami. Kitaip tariant, ar žmogaus fantazijos ir galimybės šioje srityje pilnai patenkinamos. Taip pat apatinė zona parodo galimus nesklandumus ar nusivylimus seksualiniame gyvenime.

Pavyzdys Nr.1. Aiškiai išreikšta apatinė raidžių zona parodo, kad žmogus emocionaliai ir fiziškai seksualus, pasižymi laikia seksualine vaizduote.

graf sexx 1

 

 

 

 

 

Pavyzdys Nr.2. Akivaizdi priešingybė. Silpnai išreikšta apatinė zona liudija labai mažą susidomėjimą intymioje srityje. Šis žmogus neturi nei noro, nei fantazijų, galinčių praturtinti laiką praleistą miegamajame, jei, tarkim, šie du žmonės susituoktų.

graf sexx 2

 

 

 

Žinoma, nereiškia, kad du žmonės, kurių rašysena yra identiška pirmajam pavyzdžiui, santuokoje gyventų ilgai ir laimingai. Gyvenime yra ir daugiau pakankamai svarbių dalykų sąlygojančių dviejų žmonių laimę būnant kartu. Tad grafologai, vertinantys galimų partnerių suderinamumą, vadovaujasi daugeliu kitų požymių, aptinkamų rašysenoje.

Renkantis partnerį gyvenimui nebūtina ieškoti atitikmens pirmajam pavyzdžiui, nes tai tik palyginimas, kokie skirtingi gali būti žmonių poreikiai intymiam gyvenimui. Tai tik vienas iš požymių, rodančių tik vieną iš žmogaus savybių. Nepatyręs grafologijoje gali lengvai apsigauti , nes yra žmonių „išpūčiančių“ savo seksualinius pasiekimus, kas atsispindi ir per daug išpūstoje jų rašto apatinėje zonoje. Neretai tokie „gigantai“ turi asmeninių problemų būtent intymioje sferoje, tad suabsoliutinti vieno požymio grafologijoje negalima.

Jei domina detalesnė jus dominančio asmens charakteristika ar dviejų žmonių suderinamumas, galite kreiptis dėl grafoanalizės vertinimo.

Parašykite komentarą