Parašo svarba

Letter

Ar žinote, kad kasdien suraitomas jūsų tapatybę indentifikuojantis parašas įtakoja ir jūsų asmenybę? Ar žinote, kad parašas, kaip ir raštas, gali nemažai pasakyti apie jį parašiusį žmogų?

Žmogus parašu reprezentuoja save pasauliui. Jūsų parašas- tai kaip jūsų įmonės logotipas ar iškaba. Ar visuomet parašas jus reprezentuoja labai gerai? Norint būti sėkmingu gyvenime ir versle būtina save jus supančiam pasauliui reprezentuoti kuo geriau. Tai reiškia turėti nepriekaištingą parašą, kuris atspindės jus kaip nepriekaištingą asmenybę. Kokių parašo tipų reikėtų vengti, koreguojant ar sukuriant naują parašą, galite sužinoti perskaitę šią informaciją.

Bet kurį parašą galima padaryti dar patrauklesniu ir geresniu. Tai tikrai paprasta. Grafologija nusako ne vieną svarbią detalę, kuri parašą galėtų padaryti dar labiau imponuojančiu. Ne paslaptis, kad daugelio pasaulio valstybių vadovų, politikų ar verslo atstovų parašai buvo koreguoti konsultuojant grafologams. Mūsų paraše yra svarbi ne viena detalė: dydis, skaitomumas, kryptis, vieta, papildomos linijos bei ženklai, santykis su tekstu, proporcijos ir t.t.

Štai keletas esminių rekomendacijų norint sukurti nepriekaištingą parašą.

3 būdai padaryti jūsų parašą geresniu ir labiau priimtinu aplinkiniams

Pažvelkime į keletą kertinių sąvybių, galinčių gerokai pagerintį esamą žmogaus parašą ir padaryti jį labiau patraukliu aplinkiams.

1. Didžiosios raidės paraše. Jos turi skirtis apimtimi ir dydžiu.

2. Paprastumas. Jis turėtų būti aiškiai įskaitomas, t.y. žmogus turi būti identifikuojamas pagal parašą.

3. Parašo dydis. Svarbus ne tik atskiro parašo dydis, bet ir jo sąntykis su žmogaus įprasta rašysena.

 

Dabar dar kartą atidžiau pažvelkite į savo parašą- šią lakonišką informaciją, kurią jūs labai dažnai pateikiate apie save aplinkiniams. Parašo vertinimą galite užsisakyti. Operatyviai pateiksime grafologinį parašo vertinimą. Grafologas gali pasiųlyti galimus pateikto parašo patobulinimo grafinius variantus, pagal kuriuos galėsite parašą pakoreguoti.

 

Parašykite komentarą