Parašas- jūsų vizitinė kortelė

Ar žinote, kad kasdien suraitomas jūsų tapatybę indentifikuojantis parašas įtakoja ir jūsų asmenybę?

Jūsų parašas- tai tas pats kaip jūsų įmonės logotipas. Norint būti sėkmingu gyvenime ir versle būtina save visuomenėje reprezentuoti kuo geriau. Tai reiškia turėti nepriekaištingą parašą, kuris atspindės jus kaip nepriekaištingą asmenybę.

Tai paprasta padaryti ir tereikia keletos pratimų pakeisti parašą ir pakeisti savo asmenybę, padarant ją dar geresne.

3 būdai padaryti jūsų parašą geresniu ir labiau priimtinu aplinkiniams

Parašas viena svarbiausiu jūsų rašto sudedamųjų dalių jūsų gyvenime. Juk raštas- mūsų vizitinė kortelė aplinkiniams, mūsų prisistatymas. Kitaip tariant parašu mes pozicionuojame save visuomenei. Grafologija nusako ne vieną svarbią detalę, parašą padarančia patraukliu, aiškiu bei imponuojančiu. Ne paslaptis, kad daugelio pasaulio valstybių vadovų, politikų ar verslo atstovų parašas buvo koreguotas padedant grafologams. Juk asmens paraše yra svarbūs dydis, skaitomumas, kryptis, vieta, papildomos linijos bei ženklai, sąntykis su tekstu, proporcijos ir t.

Pažvelkime į 3 pagrindines sąvybes, galinčias gerokai pagerintį esamą žmogaus parašą ir padaryti jį itin patraukliu aplinikiams.

1. Didžiosios raidės paraše.

2. Paprastumas.

3. Parašo dydis. Svarbus ne tik atskiro parašo dydis, bet ir jo sąntykis su žmogaus parašytu tekstu.

Atidžiau pažvelkite į parašą- lakonišką informaciją apie save, kurią jūs labai dažnai pateikiate apie save. Daugeliu atvejų parašą galima koreguoti, kad jis jus reprezentuotu tinkamai.

Savo parašo analizę galite užsisakyti čia.

Parašykite komentarą