Ką slepia Meghan Markle?

Viena iš dažniausiai aptariamų asmenybių pasaulyje- būsimoji princo Hario (Harry) sužadėtinė Meghan Markle. Geltonoji, baltoji ir kitų spalvų bei atspalvių spaudos pastaruoju metu iš akiračio nepaleidžia šios poros. Pažvelkime į šią būsimą karališkosios šeimos atstovę pro grafologijos prizmę. Ką apie Meghan, kaip asmenybę, gali pasakyti jos rašysena ir parašas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Į akis krenta stebėtinai dailus Meghan raštas. Ir tai neturėtų stebinti, juk ši moteris lankė kaligrafijos pamokas, ir sprendžiant iš gražios rašto ritmikos bei dekoruotų raidžių, ji dalyvavo ne vienoje pamokoje. Stilizuotas Meghan rašysenos dekoravimas gali reikšti jos norą pasipuikuoti ir tuo pačiu metu maskuoti savo žmogiškąsias silpnybes ar ydas. Žinoma, šis pavyzdys yra sveikinimas ant atviruko, tad tai tik proginis užrašymas, o ne kasdien naudojama rašysena. Ir vis dėlto. Meghan sveikinimui ant atviruko naudoja ne kažkurį iš populiariųjų klasikinių stilių, o savo laisvą kaligrafišką, manieringą stilių, gausiai padailintą puslankiais, kas parodo jos polinkį į perfekcionizmą. Raidžių puošybos elementai pasikartojantys ir vienodi, kas byloja apie asmeninę discipliną, puikią savikontrolę, o tam tikrų raidžių manieringas rašymas šlovės poreikį bei kaltės (gėdos) jausmą dėl įvykių praeityje. Ši moteris turi nuodėmių, dėl kurių išgyvena, o gal ir nerimauja, kad jos nešlystų į viešumą. Tai, kad Meghan pasirinko sveikinimui stilizuotą kaligrafišką rašyseną, o ne savo kasdienę, leidžia teigti, kad ši persona gerai apmąsto kaip visuomenei pasirodyti kuo geriau. Ji kupina energijos, veržli ir atkakliai siekianti užsibrėžto tikslo. Vienas jų- tapti princese jau beveik pasiektas…

Štai laiške savo tėvui Meghan naudoja kiek kitokią rašyseną, kurioje jau minėtos šios moters charakterio savybės matomos kur kas ryškiau.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be abejonių Meghan žino, kad viskas ką ji šiuo metu daro ir rašo bus stebima ir aptarinėjama, tad stengiasi sudaryti kuo geresnį įspūdį, taigi kuria gražu savo pačios paveikslą visuomenei. Tačiau kaip grafologui, tai atrodo kiek dirbtina ir nenatūralu, kas verčia abejoti šios moters deklaruojamu nuoširdumu ir ar tai ką matome yra tikrasis jos veidas.

 

 

 

 

 

 

Princo Hario ir Meghan parašai parodo, kad jie yra labai skirtingos asmenybės. Plačiau apie parašo reikšmę galima sužinoti čia.

Apie kaligrafiją bei kaligrafijos pamokas.

 

 

 

Parašykite komentarą