Koks neturėtų būti verslininko parašas

Verslininką kaip ir politiką reprezentuoja ne tik kostiumas, automobilis ar prabangus laikrodis. Geras parašas, tai tarsi vadovo rašytinė vizitinė kortelė, paliekama ant sutarčių ir galinti suteikti nemažai informacijos apie pasirašiusį asmenį.

Žiniasklaidoje verslininku pristatomą Žilviną Grigaitį daugiau žinome kaip vakarėlių lankytoją, nei kažkokio vis dar paslaptingo verslo vystytoją. Šis asmuo moka piarintis, t.y. pasidaryti reklamą iš visko- pradedant tuo, ką valgė ir gerė oro uosto kavinėje, baigiant jo prostatos būkle.
Ką Ž.Grigaičio raštas bei parašas atskleidžia apie jo asmenybę žvelgiant  grafologo akimis.

Raštas grafologams pasako apie žmogaus esybę, o parašas parodo kaip asmuo save pateikia visuomenei, t.y. koks jis viešumoje. Šio vyro rašysena atskleidžia, kad Ž.Grigaitis yra melancholiška, sentimentali ir jautri, lengvai sudirginama bei pažeidžiama asmenybė. Jis  jautrus asmeninei kritikai ir pastaboms, ypatingai  liečiančioms jo išorę. Gyvenime šis asmuo vadovaujasi emocijomis ir nuojauta bet ne loginiu mąstymu, tačiau yra gudrus. Nekantrus ir kiek išsiblaškęs, tad gali palikti darbus neužbaigtus, jam trūksta nuoseklumo. Tai žmogus chameleonas, prisitaikantis prie aplinkos. Turi diplomato savybių. Itin žema savivertė parodo, kad šis žmogus turi stiprų nepilnavertiškumo kompleksą, greičiausiai atsineštą dar iš jausnystės laikų. Ž.Grigaitis turi didelių paslapčių, kurias kruopščiai slepia nuo visuomenės. Šis žmogus neturi  lyderio savybių. Jų nesimato nei rašysenoje, nei paraše, kurio dydis yra neproporcingai didelis lyginant su raštu.

 

 

 

 

 

 

 

Neseniai atliktas Harvardo specialistų tyrimas atskleidė, kad kompanijų, kurių vadovai pasirašo dideliu parašu, rezultatai būna gerokai prastesni nei jų kolegų, kurie pasirašinėja nedideliu parašu. Remiantis šiuo tyrimu, galima daryti prielaidą, kad Ž.Grigaičio vadovaujama įmonė turėtų bankrutuoti po pusmečio…

Ką parašas byloja apie Ž.Grigaičio asmenybę. Viešumoje tai  absoliutus patologinis narcizas, be lyderystės požymių su momentiniu energijos proveržiu. Neadekvatus parašo dydis bei forma parodo stipriai išreikštą tuštybę ir savimeilę. Parašas neidentifikuoja asmens, t.y. neįmanoma nustatyti  pasirašiusio asmens tapatybės, o tai nėra teigiamas bruožas vadovui.

Ar tai patikimas asmuo ir vadovas. Narcizai niekuomet nebuvo ir nebus puikūs vadovai, mat jie visą dėmesį sutelkia į save ir mano esą neklystantys, o versle svarbus sustyguotas komandinis darbas ir mokėjimas išgirsti kito nuomonę.

Šio asmens parašą, kaip ir pačią Žilvino Grigaičio asmenybę galima būtų palyginti su morengu (konditerijos gaminys iš plaktų kiaušinio baltymų su dideliu kiekiu cukraus)- labai saldus, labai išpūstas ir tuščias viduje.

Grafologijos vertinimo skalėje Ž.Grigaičio parašas labai koreguotinas- 2/10.

P.S.Visi aukščiau išvardinti esminiai asmens psichologinio portreto apibūdinimai paremti tik grafologijos vertinimo kriterijais.Grafologai remiasi detalėmis pastebėtomis rašte. Kiekviena jų parodo skirtingas žmogaus charakterio savybes, iš kurių sudėliojamas asmens psichologinis portretas.

 

Parašykite komentarą