Grafoanalizė stebina savo tikslumu

Grafoanalizė Lietuvoje tampa vis populiaresnė. Ją vis dažniau naudoja ne tik verslo įmonės darbuotojų atrankai, bet ir visuomenės veikėjai, skirtingai nei politikai, mielai sutinkantys dalyvauti grafoanalizės testuose. Pastarieji  atvirai bei nuoširdžiai įvertina grafologo įžvalgas ir pastebėjimus. Neretas dalyvis nustemba sužinojęs kiek daug apie juos gali pasakyti raštas.

Grafologui visuomet pateikiami  tik rašto bei parašo pavyzdžiai. Jokia kita informacija apie analizuojamus asmenis grafologijos ekspertui nėra žinoma. Kiek tiksli grafoanalizė galima spręsti iš pačių dalyvių komentarų.

?????????????????????????????????????????????????????????? Europos ir pasaulio sportinių šokių čem­piono bei renginių vedėjo Tado Rimgailos rašto analizės fragmentai.

tadas rastas gaf 2

Grafologo vertinimas: Stipriai išreikšta lyderystė – žmogui patinka vadovauti ir siekti, kad būtų jo viršus: „noriu šito ir dar to“. Savo norus, pageidavimus mėgsta argumentuoti.

Emocinga, energinga, veržli ir tikslo siekianti asmenybė. Pasikliauja „širdies balsu“. Optimizmas su išsiblaškymu, emocinis nestabilumas, besikeičiančios nuotaikos. Nuoseklumo stoka. Bendrau­jant su žmogumi, kuriuo pasitiki, emoci­jos (seksualumas) gali užvirti labai stipriai. Egocentriška, manieringa, vaikiškai kapri­zinga, nekantri, norus bei pageidavimus dažnai keisti galinti asmenybė; lengvai susierzinanti (lengvai sudirginama). Šiam asmeniui labai svarbi aplinkinių nuomonė, kaip į jį žiūrima, kokia nuomo­nė apie jį. Nori būti visuomenėje pastebė­tas ir įvertintas.

Tadas Rimgaila vertindamas grafologo darbą buvo lakoniškas: „Viskas kaip pirštu į akį”.


 

Dainius-600x600

 

 

 

Kitas žmogus mielai sutikęs dalyvauti grafoanalizės testuose aktorius bei improvizacijos meistras Dainius Palivonas.

Dainius rastas grafo web

 

 

 

 

 Grafologo vertinimas: Ši asmenybė yra socialiai išranki ir reikli žmonėms, su kuriais bendrauja. Asmens savivertė aukščiau vidurkio. Nėra labai pasitikinti aplinkiniais – atsirenka, su kuo bendrauti, t. y įsileisti į artimų žmo­nių ratą. Toks žmogus nepuola į „bandą“, kad tik nebūtų vienas. Socialiai išrankus, tad verčiau bus vienas nei su bet kuo. Jei kas nors neatitiks jo vertybių, jis artimiau su juo nebendraus. Tai žmogus, turintis vertybių kartelę sau ir kitiems. Kalba eina apie asmeninį požiūrį, bet ne darbinį. Kai tai susiję su darbu, verslu, bendrauja, nes reikia, nes tai klientas… Šiuo metu atrodo pavargęs. Optimizmas su išsiblaškymu, besikeičiančios nuotai­kos, emocinis nestabilumas, nekantru­mas – visa tai gali būti nuovargio pada­riniai. Tačiau gana nuoseklus darbuose, veiksmuose. Visuomenėje mintis reiškia atsargiai, yra uždaras ir saikingai rodo emocijas. Lin­kęs atsiriboti nuo aplinkinių – tai asmuo, kuriam greičiausiai reikalinga asmeninė erdvė – tiek poilsiui, tiek kūrybai ar darbui (šiuo metu).

Dainiaus Palivono komentaras: „Kol laukiau grafologo analizės, galvoje kirbėjo mintis, kad tik nebūtų „pūkuota“ ir saldu. Tariu jam ačiū! Kiekviena sritis, nagrinėjanti žmogaus savybes, charakterį, elgesio normas, man yra įdomi ir vertin­ga. Ekspertas vertas savojo vardo, jaučiu kažkokią nematomą simpatiją jo personai. Įdomu, naudinga, rekomenduoju. Kai rašiau tekstą ranka, buvau vedęs tris renginius iš eilės. Trys nemigo naktys, nuovargis buvo stiprus. Jis tą „užuodė“. Vi­sas 2016 metų sezonas yra labai įtemptas, tokio krūvio dar nesu turėjęs. Analizės dalis apie socialiai išrankią asme­nybę, vertybių kartelę, polinkį atsiriboti ir asmeninės erdvės būtinybę nokautavo, kaip pašėlusi strėlė į taikinio centrą!

Ši analizė man leidžia į situaciją pažvelgti iš šalies, galėsiu gludinti. Labai nemėgstu idealizavimo, smagu būti netobulam, o tai reiškia tikram.“

Išsamią abiejų vyrų rašto grafoanalizę galima rasti žurnalo”Vestuvės”, su kuriuo vykdomas grafoanalizės projektas, svetainėje.

Parašykite komentarą