Kodėl politiko parašas turi būti nepriekaištingas

 

Užsienio politikai jau senokai žino, kad norint padaryti politinę karjerą svarbus ne tik tinkamas kostiumas su kaklaraiščiu, bet ir nepriekaištingas parašas. Juk jis gali išryškinti stipriąsias asmens savybes bei užmaskuoti trūkumus, kurių mes visi turime. Parašas kaip grafinis asmenybės identifikavimo ženklas gali sukelti pasitikėjimą arba atstumti.

Rinkimų kampanijos metų pašto dėžutėse rasti lankstinukai su dalyvaujančių politikų nuotraukomis bei parašais grafologui puiki galimybė pažvelgti į jų asmenybes. Grafoanalizei naudoti tik parašai, nusakantys asmens psichologinį portretą. Reikia pabrėžti, kad žemiau aprašyti pastebėjimai bei įžvalgos yra objektyvūs ir nešališki, o įvertinti asmenys grafologijos ekspertui nėra asmeniškai pažįstami. Tad ką apie politikus pasako jų parašai. Charakteringiausios asmenų psichologinio portreto detalės.
kreivys web maz

 

 

 

 

 

Dainius Kreivys.
Nori vadovauti bet nenori dirbti. Tokie žmonės linkę skirstyti darbus (valdyti), bet patys darbo procese nedalyvauti. Trokšta garbės ir įvertinimo. Tai „kietos rankos“ vadovas vykdytojas, bet ne lyderis.

kreivys parasas graf
Veržli, nekantri, uždara asmenybė, nelinkusi parodyti savo tikrojo veido aplinkiniams. Šis asmuo egoistas, nelinkęs savo reikalais leisti domėtis kitiems. Nori greito rezultato, neįdedant pastangų. Darbus gali atlikti atmestinai dėl kantrybės stokos.
Tai bailus žmogus, gelbėdamas save (reputaciją ir pan.), gali lemiamą akimirką palikti kitus likimo valiai.


 

Algis-Strelčiūnas-2016

 

 

 

 

 

Algis Strelčiūnas.
Uždara ir dominuoti linkusi, savimi nepasitikinti , choleriška asmenybė. Lengvai susierzinantis ir savitvardą prarasti galintis žmogus. Gali jautriai reaguoti į jam išsakytas pastabas arba nuomonę. Diplomatija ir kompromisai svetimi šiam žmogui. Nesutarimus šis asmuo gali spręsti tiesmukiškai.

a strelciunas grafol

 

 

 

 

 

 

 

Kraujo spaudimas šiam žmogui gali pakilti kartu su emocijomis. Šis asmuo nors ir valdingas, tačiau neturi lyderio savybių, tai komandinis žaidėjas.
Mėgsta girtis ir būti giriamas. Šis asmuo pristatydamas savo nuopelnus gali juos padvigubinti, t.y. padaryti „iš musės dramblį“. Gali būti, kad šis žmogus matys problemas net ir ten, kur jų nėra.

 Aukščiau aprašytų asmenų parašai koreguotini, kadangi neatitinka daugelio grafologinių kriterijų.

Parašykite komentarą