Kaligrafija

manuscript1Kaligrafija– gražaus rašymo menas (gr. kallos – grožis + grapho – rašyti). Kaligrafijos kursai naudingi įmonių administracijos darbuotojams. Taip pat žmonėms, norintiems ugdyti savo dvasinį pasaulį – kaligrafija puiki terapijos ir asmenybės tobulėjimo priemonė. Užsienyje kaligrafija itin populiari tarp aukštus postus užimančių vadovų, medikų bei kultūros veikėjų.

Kaligrafija pripažinta kaip viena veiksmingiausių terapijų. Norintys gali dalyvauti nuotolinėse pamokose. Daugiau informacijos rasite paspaudę nuorodą:

http://www.kaligrafijatau.lt/Kaligrafijos-pamokos/

Kaligrafija ramina ir tuo pat metu padeda susikoncentruoti. Tai viena ir demokratiškiausių meno šakų, lavinančių asmens individualumą, kurią praktikuoti gali kiekvienas mokantis rašyti. Jauniausiam mūsų organizuojamų kursų lankytojui tik šešeri…

Ir šiandien ranka užrašytas sveikinimas yra aukščiausios pagarbos žmogui išraiška. Jokia kompiuterinė ar spaudos technika neperteiks žmogaus šilumos bei energijos lyginant su ranka parašytu tekstu.

Jurga kaligraf 004    kaligraf pam web

Norintys išmokti gražaus rašymo pagrindų, kviečiami į tradicinės kaligrafijos kursus. Kaligrafija pati demokratiškiausia meno šaka- išmokti gali kiekvienas, mokantis rašyti.

 

Daugiau vaizdinės medžiagos apie kaligrafiją internetinėje svetainėje arba fcb paskyroje.

 

Parašykite komentarą