Lietuvos žymių žmonių parašai

Marijus Mikutavičius. Šio žmogaus socialumas labai priklauso nuo nuotaikos. Linkęs užsisklęsti savyje, slapukauti. Nors gebantis bendrauti, žmonės nelinkę būti arti jo (šio žmogaus asmeninės erdvės). Kategoriškas bendraudamas. Didelė nuotaikų kaita.

marijus web

M.Mikutavičiaus raštas. Galime spėti, kad Marijus buvo pavargęs arba po vakarėlio

Išsiblaškęs. Egocentriškas, savanaudis, (greičiausiai nepasitikintis kitais). Šis žmogus lengvai įsižeidžia, jį lengva įskaudinti. Darbuose nuoseklumo trūkumas, šis žmogus gali pradėti darbą ir palikti jo nebaigęs. Tame gyvenimo etape, (kai buvo rašytas M.Mikutavičiaus tekstas, žr pav.) buvo be ambicijų, patenkintas tuo, ką turi. Gali susižavėti kažkokia idėja, sumanymu ir taip pat greitai ja nusivilti. Tikėtina, kad turi polinkį kramtyti nagus… Greičiausiai turi fobijų (gali būti prietaringas) ir neatsparus įvairioms priklausomybėms/manijoms (azartiniai žaidimai ir pan.). Šio žmogaus fasadas nuo jo užkulisinio gyvenimo nesiskiria.

nomeda

N.Marčėnaitė

Nomeda Marčėnaitė. Harmoninga asmenybė, t.y. subalansuota proto ir jausmų pusiausvyra. Socialus žmogus. Atvirai, šiltai komunikuojantis. Turi gebėjimą sklandžiai dėstyti mintis (oratoriaus talentas). Kuklus ir nedominuojantis. Kartais kiek neryžtinga, dvejojanti kaip pasielgti, nostalgiška. Pasižymi nuoseklumu siekiant tikslo. Tikrai padarys tai ką suplanavo iki galo.

Nomedos raštas

Analitiško mąstymo, sąmojinga, mėgsta pašmaikštauti. Turi tvirtą (nepriklausomą nuo kitų) savo nuomonę. Šio žmogaus fasadas, t.y. koks jis yra viešumoje, nesiskiria nuo to, koks jis yra ne viešumoje, t.y. artimų žmonių rate.

montvydas

D.Montvydas

Donatas Montvydas. Šis žmogus bendraja paprastai ir atvirai, santūriai reiškia savo nuomonę, tačiau yra ganėtinai emocionalus/seksualus žmogus. Perfekcionistas. Donatui kiek trūksta ryžtingumo, jis lėtai daro sprendimus. Diplomatiškas. Savikritiškas. Greičiausiai turi „savigraužos“ – savęs analizavimo bruožų, t.y. atlikęs darbą turi polinkį vėl peržvelgti tai ką padaręs nuo pat pradžių, ieškodamas ar galima padaryti dar geriau, dėl ko jį galima būtų priskirti prie perfekcionistų. Nusiramina tik įsitikinęs, kad viskas padaryta maksimaliai gerai.donyMontel web

Save viešumoje pozicionuoja kiek skirtingai nei artimų žmonių rate. Donatas save viešumoje norėtų matyti labiau veržlų ir temperamentingą (greičiausiai to siekia, t.y. tai nori keisti savyje).
Parašykite komentarą