Raštas pasako tai, ko nepasako veidas

Asmens raštas ir parašas dažnai pasako apie jį daugiau nei apranga, kūno kalba ar išsakytos mintys. Markas Lučinas (Марк Лучин) save pristato kaip veidotyros specialistą, mokina kaip išsirinkti tinkamą ir gabų darbuotoją, tad pažvelkime kokių savybių turi jis pats, remiantis turimu jo parašo pavyzdžiu.

Tai tipiško egocentriko parašas. Labai stipriai išreikštas narcisizmas, tuštybė, dėmesio bei šlovės poreikis.Šis žmogus trokšta būti dievinamas ir garbinamas.

Lucin parasas web NN

 

 

 

 

 

 

 

Markas Lučinas ne lyderis, tokie žmonės, kai stipriai išreikštas ego ir narcisizmas, savo nesugebėjimą vadovauti ar sulaukti objektyvios pagarbos kompensuoja žemindami aplinkinius, o tai nėra stiprios asmenybės požymis. Šis žmogus jaučia pasitenkinimą galėdamas sumenkiti kitą žmogų. Tai žmogus autokratas, nepripažįstantis kompromisų- už savo įsitikinumus kovos iki galo.

Jautrus asmeninei kritikai, turi nepilnavertiškumo kompleksų susijusių su išore.Tiesmukiškas ir kerštingas, ilgai nuoskaudas savyje laikantis asmuo. Šiam žmogui dėl asmeninių kompleksų turėtų būti sudėtinga užmegzti pilnaverčius sąntykius su moterimis.

Pasižymi gera vaizduote ir asociatyviniu mąstymu. Stipriai išreikštas materializmas- pinigai šiam asmeniui yra gyvenimo prasmė.

 

Parašykite komentarą