Ar žmogaus raštas parodo jo seksualumo lygį? Taip!!!

Dažnai pažintinių grafologijos seminarų įmonėms metu, dažniausiai vyriška auditorijos dalis, sužinojusi, kad raštas parodo ir žmogaus seksualumo lygį, nevengdavo pasidomėti kurios iš jų kolegių yra labiausiai seksualios. Gali pasirodyti keista, bet klausimų apie kolegių intelekto lygį, kurį taip pat lengvai nustato grafologija, pasitaikydavo gerokai rečiau. Reikia pažymėti, kad bet kokios asmeninės seminarų dalyvių savybės viešai niekuomet nekomentuojamos. Bet grįžkime prie požymių, nusakančių žmogaus seksualumą rašte.

Pirmykščius instinktus rašysenoje parodo apatinė raidžių zona. Ji parodo ne tik ar žmogus seksualus, bet ir kokiu fantazijos bei fizinės energijos kiekiu yra gamtos apdovanotas šioje srityje. Ta pati raidžių zona atsakinga nustatant ir kitus ganėtinai žemiškus bei žmogiškus asmenybės bruožus, pavyzdžiui, materialumą, godumą ir net agresyvumą. Pastarosios savybės, skirtingai nei seksualumas, yra ganėtinai svarbios darbuotojų atrankoje. Bet tai atskira tema.sex rasymas

Grafologija teigia, kad žmogaus rašto raidžių apatinė zona, jos dydis, rašymo maniera bei ekspresija ganėtinai tiksliai parodo seksualumo lygi, potencialą ir kiek realiai tie poreikiai įgyvendinami. Kitaip tariant, ar žmogaus fantazijos ir galimybės šioje srityje pilnai patenkinamos. Taip pat apatinė zona parodo galimus nesklandumus ar nusivylimus seksualiniame gyvenime.

Pavyzdys Nr.1. Aiškiai išreikšta apatinė raidžių zona parodo, kad žmogus emocionaliai ir fiziškai potencialiai seksualus, pasižymi lakia seksualine vaizduote.

graf sexx 1

 

 

 

 

 

Pavyzdys Nr.2. Akivaizdi priešingybė. Silpnai išreikšta apatinė zona liudija labai mažą potencialą intymioje srityje. Šis žmogus neturi nei noro, nei fantazijų, galinčių praturtinti laiką praleistą miegamajame. Jei pirmo rašto savininkas užmegstų pažintį su antro rašto savininku, tokia draugystė ilgai netruktų. Akivaizdūs poreikių ir galimybių skirtumai tokią porą greitai išskirtų. Šioje svarbioje gyvenimo srityje būtinas atitikimas.

graf sexx 2

 

 

 

Žinoma, nereiškia, kad du žmonės, kurių rašysena yra identiška pirmajam pavyzdžiui, santuokoje gyventų ilgai ir laimingai. Gyvenime yra ir daugiau pakankamai svarbių dalykų sąlygojančių dviejų žmonių laimę būnant kartu. Tad grafologai, vertinantys galimų partnerių suderinamumą, vadovaujasi daugeliu kitų požymių, aptinkamų rašysenoje. Ir daro tai pakankamai patikimai.

Renkantis partnerį gyvenimui nebūtina ieškoti atitikmens pirmajam pavyzdžiui, nes tai tik palyginimas, kokie skirtingi gali būti žmonių intymūs poreikiai gyvenime. Tai tik vienas iš požymių, rodančių tik vieną iš žmogaus savybių. Nepatyrę grafologijoje gali lengvai apsigauti, nes yra žmonių, mėgstančių „išpūsti“ savo seksualinius pasiekimus, kas atsispindi ir per daug išpūstoje jų rašto apatinėje zonoje. Neretai tokie „gigantai“, kaip taisyklė vyriškos lyties atstovai, turintys asmeninių problemų būtent intymioje sferoje, tad sureikšminti vieno požymio grafologijoje negalima.

Jei domina detalesnė jus dominančio asmens charakteristika ar dviejų žmonių suderinamumas, galite kreiptis dėl grafoanalizės vertinimo.