Kodėl verta keisti parašą sulaukus 18

Pakeisti ar pakoreguoti savo parašą galima bet kuriame gyvenimo laikotarpyje. Jauniems žmonėms tai geriausia padaryti iki sulaukiant pilnametystės. Grafologai pastebi, kad šiuo laikotarpiu tinkamai suformavus parašą, tai gali atnešti tik teigiamus pokyčius jaunos asmenybės gyvenime. Grafologų teigimu 18-25 amžiaus žmonėms tai pats tinkamiausias metas suformuoti parašą, kuris iki to, greičiausiai, buvo tėvų parašo kopija. Neretai tokio amžiaus jaunuoliai atsidūrę šalia svetimų žmonių jaučiasi nejaukiai ir nedrąsiai, nors jiems žinomų žmonių tarpe ar šeimoje jie būna komunikabilūs ir žaismingi. Pastebėta, kad suformavę ir naudojantys “stiprų ir užtikrintą” parašą jaunuoliai minėtų bendravimo problemų neturi. Tai liečia ir bet kurios kitos amžiaus grupės asmenis turinčius nepasitikėjimo savimi bruožų.

Sulaukę pilnametystės jaunuoliai dažnai pradeda ieškoti ir jiems tinkamo darbo. Pirmas teigiamas įspūdis gali būti padarytas dar net nesusitikus su darbdaviu. Siųsdami gyvenimo aprašymą ar prašymą priimti į darbą žmonės dažnai jį ir pasirašo. Parašas gali būti viena iš jūsų teigiamo “pasirodymo” darbdaviui detalių. Juk parašas mūsų vizitinė kortelė mus supančiam pasauliui.

Grafologai asmens paraše pamato ne vieną svarbią detalę, charakterizuojančią vieną ar kitą žmogaus savybę. Kiti žmonės tiesiog mato parašą kaip grafinį vaizdą, kuris vieniems imponuoja, o kitiems ne. Net nežinodami grafoanalizės pagrindų dauguma mūsų gali neklysdami atsirinkti stiprioms asmenybėms priklausančius parašus. Taigi, žinodami kaip sukurti imponuojantį parašą mes pateikiame kitiems reikiamą savo asmenybės portretą. Pasirašydami tvirto ir savimi pasitikinčio žmogaus parašu ir patys tampame tvirtesni. Juk keisdami savo parašą ir raštą keičiame ir savo gyvenimą. Tai patvirtins kiekvienas grafologas bet kuriame pasaulio kampelyje.

m parasas

Jei norite sužinoti  daugiau apie parašo svarbą.

 

Parašykite komentarą