Rašto spalva apie žmogaus charakterį

Spalva, kuria žmonės rašo ar pasirašo gali pasakyti apie tą asmenybę daugiau nei mums galėtų atrodyti. Neretai žmogus linkęs rašyti kažkuria viena spalva. Tik nedaugelis mėgsta dažnai keisti rašymo priemonės spalvas. Visa tai lyg dėlionės detalės, kurios atskleidžia asmenybės psichologinį portretą. Pačios rašymo priemonės pasirinkimas taip pat charakterizuoja žmogų.

Užimantys vykdančias pareigas ar valdžios žmonės linkę rašyti ir pasirašyti rašaliniais plunksnakočiais. Šią rašymo priemonę renkasi ir emocingi žmonės. Rašalinis plunksnakotis, skirtingai nei daugelis kitų rašymo priemonių, jautriau reaguoja į rašančiojo emocijas bei nuotaiką. Yra dar daugiau naudingų aspektų rašančiam plunksnakočiu. Rašaliniai plunksnakočiai nevargina rankos, jais galima lengviau parašyti daug teksto. Pasirinkę rašalinius plunksnakočius tvirtina, kad rašydami jais žmonės net pailsi bei atsipalaiduoja, ir tame tikrai yra daug tiesos, juk rašyti sveika. Aukštesnius postus užimantiems asmenims rašalinis plunksnakotis taip pat yra įvaizdžio dalis. Rašalinius plunksnakočius galima pripildyti įvairiausių spalvų rašalu.

Tad ką spalvos pasako apie rašiusiojo asmenybę.

rastas p

 

 

 

 

 

 

 

Juoda. Juoda spalva rašo žmonės norintys dominuoti,  įsakinėti bei būti valdžioje. Neretai gerokai kategoriški sau ir aplinkiniams. Šių asmenų protas stengiasi kontroliuoti jausmus, o aplinkiniams nerodyti ką jaučia ar galvoja.

Mėlyna. Rašantys mėlyna spalva dažniausiai draugiškos ir mėgstančios bendrauti asmenybės. Tai jautrūs, užjaučiantys ir rūpestingi žmonės, dažnai dirbantys pedagoginėje sferoje.

Šviesesnė mėlyna spalva rodo jautresnį asmenybės tipą, kartais stokojanti fizinės jėgos ir ištvermės. Greičiausiai tai jautrus aplinkai, supantiems žmonėms žmogus, su polinkiu į dvasingus dalykus.

Violetinė. Rašančiam šia spalva viskas gyvenime vyksta nustatytoje vietoje ir nustatytu laiku. Net ir intymiuose santykiuose. Šis žmonių žmogus greičiausiai nepasižymi impulsyviu ir spontanišku charakteriu. Romantika mėgstantiems rašyti violetine spalva taip pat svetimas reiškinys, tačiau šis žmogus gali būti nuostabus darbuotojas.

Raudona. Raudona spalva rašantys pasižymi padidintu ego ir noru būti dėmesio centre. Raudonu rašalu rašytas tekstas liudija, kad rašęs per daug dėmesio kreipia savo įvaizdžiui, noru maudytis šlovės spinduliuose. Šie žmonės aistringi ir energingi gyvenime. Jie entuziastingai priima naujas idėjas, tačiau jų perdėtas pasitikėjimas savimi neleidžia įsiklausyti į kitų žmonių nuomonę.

Asmeninis šių žmonių gyvenimas aistringas, karštligiškas ir kupinas nuotykių. Apribojimai ir taisyklių paisymas nepriimtinas šiai personai.

Ruda. Ruda spalva dažniausiai rašo menininkai ir kūrybingos asmenybės. Šie žmonės nori būti įvertinti ir pastebėti.

Žalia. Ji naudojama ganėtinai retai. Žalia spalva rašo norintys išsiskirti iš minios ir pabrėžti savo individualumą. Rašantys šia spalva daugiau linkę į savęs analizavimą, ir neretai tokie žmonės nepastebi bei neišnaudoja gerų galimybių, atsiradusių šalia.

Verta paminėti, kad aukščiau paminėti asmens apibūdinimai yra apibendrinantys ir negali būti taikomi tiesmukai. Neretai mes rašome ta rašymo priemone ir ta spalva, kuri šiuo metu yra šalia. Pastebėjimai apie rašančiųjų spalvų pasirinkimą gali būti tik kaip papildoma, sudedamoji asmens charakteristikos dalis.

 

Parašykite komentarą