Raštas atskleidžia neištikimybę

Didžiojoje Britanijoje neseniai atlikta apklausa parodė, kad kas dešimtas britas ryžtųsi slaptam romanui, jeigu būtų tikras, kad išvengs nemalonumų. 12 proc. respondentų teigė, kad melavo sutuoktinei arba sutuoktiniui, o trečdalis prisipažino, kad artimai bendraudami su vienu žmogumi, miegodavo su kitu.

Žmogaus rašysenoje atsispindi pačios įvairiausios jo charakterio savybės. Pasikeitus svarbioms aplinkybėms gyvenime, o nauja aistra tikrai priskiriama tokioms aplinkybėms, tie pokyčiai atsispindi ir pakitusiais požymiais rašte. Psichologų ar šeimos konsultantų įvardinamiems dviejų žmonių sąntykiuose atsiradusios neištikimybės požymiams suskaičiuoti neužteks ir abiejų rankų pirštų. Grafologijos ekspertai jų suranda ne mažiau.

“Nuklydimai į kairę”, įsižiebusi aistra naujam žmogui negali neįtakoti žmogaus elgsenos, kurios pokyčiai pastebimi tam tikrose rašto detalėse. Neištikimo žmogaus elgesys, susiradus naują partnerį šalia jau esamo, keičiasi, mat jis priverstas žaisti dvigubą žaidimą, slapukauti, žinoma, jei tikrai nori likti nedemaskuotas. Suprantama, pakitimai tokio žmogaus rašte gali būti pastebėti tik palyginimui turint jo rašto pavyzdį iki galimo naujo romano pradžios.

neištikimybė

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokie požymiai rodo neištikimybę

Nauja meilė suteikia gerą optimizmo ir adrenalino dozę, o tai įtakoja rašto eilučių kryptį- jos pradeda kilti, palyginus su versija iki to. Jei jūsų antros pusės nepaaukštino pareigose, ir ji nelaimėjo loterijoje milijono, o rašte atsirado trykštantis optimizmas, greičiausiai jį sukėlė kitas žmogus. Paslaptingumą, išsisukinėjimą ir melavimo požymius, „paryškėjusius“ ar staiga atsiradusius rašysenoje, nesunkiai galima pastebėti. Jie matomi ovalinėse „a“, „o“ raidėse , parodančiose asmens bendravimo savybes. Nauja aistra iššaukia ir didesnę seksualumo dozę, kurią parodo kai kurių raidžių apatinės zonos rašymo ypatumai. Jei raštas rodo padidėjusį seksualumą (plačiau apie tai), o namie antroji pusė „jaučiasi pavargusi“ abipusiam intymumui, greičiausiai jums jau tenka tik antras numeris meilės konkurencijos kovoje. Neištikimo žmogaus savivertė tuo laikotarpiu gerokai pakyla, juk jis arba ji apgaubti nauju dėmesiu. Neištikimybės laikotarpiu gali padidėti ar atsirasti pavydą parodančios detalės, labiausiai pasireiškiančios pradinių žodžių raidžių rašyme (plačiau apie pavydą). Neištikimas žmogus neretai pats pasidaro pavydus ir įtarus, nes įsivaizduoja, kad ir jo partnerė ar partneris gali būti neištikimas.

Sakysite šiais laikais daugiau rašome klaviatūra, o ranka tik išskirtiniais atvejais. Tuomet, jei įtariate neištikimybę, tikėkitės, kad ji tik virtuali, o jei vis tik turite rašto pavyzdžių, parodykite juos grafologui…

Parašykite komentarą